Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0