Movies
Ratings
356
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 1.5
Wanee & JunahRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0