Movies
Ratings
726
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
RakkaRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0