Titles you rated
Jane EyreRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Patrick MelroseRated ★ 5.0- The Hour Season 2Rated ★ 4.5
The HourRated ★ 4.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 0.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.0