Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
RealRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 3.0