Titles you rated
The MercilessRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
TraffickersRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
R-PointRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.5
A Growing BusinessRated ★ 1.5
Conduct ZeroRated ★ 1.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.0