Series
Ratings
55
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5