Titles you rated
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0