Series
Ratings
20- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0