Movies
Ratings
172
The Next Three DaysRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0