Series
Ratings
50
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0