Movies
Ratings
218
In Our PrimeRated ★ 5.0
Me and MeRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
GoldRated ★ 5.0
IntrudersRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Moby DickRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0