Series
Ratings
176- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Sand FlowerRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5