Movies
Ratings
161
DittoRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5