Movies
Ratings
173
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
DancerRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 3.5
PricelessRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0