Titles you rated
The Woman KingRated ★ 2.5
The Devil InsideRated ★ 1.0
Close Game: Reversed WarRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.5
Bob Marley: One LoveRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5- ONE PIECE ROMANCE DAWNRated ★ 1.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
The KitchenRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0