Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On MeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5