Movies
Ratings
213
Big FishRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0