Titles you rated
UpRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0