Series
Ratings
33- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5