Movies
Ratings
103
Planet of SnailRated ★ 2.0
Ethel & ErnestRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0