Titles you rated
Now Is GoodRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 4.0