Titles you rated
The LegendRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0