Titles you rated
- Bring It On, GhostRated ★ 4.0
- The School Nurse FilesRated ★ 4.5
- Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
- The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
- PreacherRated ★ 5.0
- Preacher Season 2Rated ★ 5.0
- PreacherRated ★ 5.0
- Stranger ThingsRated ★ 4.5
- Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 0.5
- Planet EarthRated ★ 5.0
- True BloodRated ★ 4.0
- Breaking BadRated ★ 3.5
- Season 1Rated ★ 3.5
- Coffee PrinceRated ★ 4.5
- Personal TasteRated ★ 5.0
- Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
- Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 5.0
- Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
- Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 3.5