Movies
Ratings
444
MaterialistsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Boys Don't CryRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5