Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
POSERated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
Dear White PeopleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0