Titles you rated
The RingRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.5
Planet TerrorRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0