Movies
Ratings
417
SnowpiercerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The RingRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0