Titles you rated
FracturedRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0- Next DoorRated ★ 3.0
VeronicaRated ★ 3.0
WatcherRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.0
The Forever PurgeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The SinRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5