Series
Ratings
53
Summer StrikeRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
1899Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5