Titles you rated
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
My First First LoveRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
Meteor GardenRated ★ 3.0- Same Bed, Different Dreams Season 1Rated ★ 2.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 3Rated ★ 3.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 2.5