Titles you rated
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 4.5
UncorkedRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Ten MonthsRated ★ 1.5
Embrace of the SerpentRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 5.0
The Land of Steady HabitsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
SidewaysRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
IRated ★ 5.0
The White TigerRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0