Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5