Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 0.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0