Titles you rated
- Now and Then, Here and ThereRated ★ 3.0
- ここ はグリーン・ウッドRated ★ 5.0
- KiteRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Tiger & DragonRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 0.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Yu-Gi-Oh! ZexalRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 5.0
Visual PrisonRated ★ 0.5
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 2.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 1.0
Maison IkkokuRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5