Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 4.5