Movies
Ratings
100
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0