Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0