Movies
Ratings
30
Running TurtleRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0