Series
Ratings
50
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0