Titles you rated
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5- Tomorrow LoveRated ★ 3.0
Asphalt ManRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
- One of A PairRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
HotelierRated ★ 2.0