Movies
Ratings
519
Snow WhiteRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
CallRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
The SwimmersRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
The UnionRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0