Movies
Ratings
751
La La LandRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Irrational ManRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The King of ComedyRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 1.5
Lost In LoveRated ★ 2.5
Almost FamousRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.0
DriesRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
ZoeRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 2.5
Love You ForeverRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0