Titles you rated
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
The Man Who Saved The WorldRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 4.0