Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5