Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 0.5
OutlastRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0