Movies
Ratings
568
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.5
Black JackRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Short PeaceRated ★ 3.5
Bayonetta: Bloody FateRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.0