Series
Ratings
37
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Detective ZeroRated ★ 3.5
The Glorious Team BatistaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 5.0- Alibi BreakerRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Prayers In The Emergency RoomRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.5
Detective YugamiRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.5