Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5