Titles you rated
Spider-Man Season 1Rated ★ 3.0- Salyers SpecialRated ★ 3.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 3.0- Slayers ExcellentRated ★ 3.5
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
- 도라에몽 17기Rated ★ 4.5
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0